Reklama
gazeta_trzebinska_3
Brakuje radiodiagnostów, nie będą wykonywane planowe zabiegi operacyjne w szpitalu. Telefon rzecznika prasowego milczy – co oznacza jego zwolnienie. W zakładce aktualności próżno szukać jakichkolwiek informacji. Pacjenci są zdezorientowani. Kontakt z dyrektorem jest bezskuteczny. To jego ostatni dzień przed urlopem, dlatego ciężko wygospodarować czas na rozmowę – wyjaśnia pracownik administracyjny.
 
To obowiązek dyrektora. To z podatków społeczeństwa ma wynagrodzenia – wnioskuje jedna z internautek.
 
Rażąca niegospodarność, nieumiejętność zarządzania, a nawet zemsta na pracownikach – to przykłady, które można wywnioskować od internautów. Szpital tonie w długach, a pieniądze z funduszu szybko się kończą. Efektem tego jest odsyłanie pacjentów do domu. Niektórzy przyjmują odmienne stanowisko w tej sprawie i winą obarczają fundusz za niepłacenie w terminie, oraz to że nie płaci za nad wykonania, co prowadzi do zatorów płatniczych i w konsekwencji długów.
Teściowa (87lat) ponad miesiąc temu robiła rtg biodra, od czego zależą dalsze decyzje co do rehabilitacji. Zdjęcie z opisem miało po tygodniu znaleźć się w jej kartotece w szpitalnym POZ. Do dzisiaj go nie ma. Kiedy będzie – nie wiadomo, informuje kolejna internautka. Część lekarzy odeszła, część jest a urlopach. Wielu pacjentów otrzymuje informacje, że zabiegi będą zawieszone do końca września. Jedynie te ratujące życie, oraz zabiegi onkologiczne będą realizowane. Obecnie nadal personel przeprasza chorych. Niestety chirurgie mają związane ręce.
Pracownicy zarzucają dyrektorowi odgrywanie się za kontestowanie jego projektom, paraliżując prace chirurgii.
będzie się starał wykazać za wszelka cenę, że taki oddział jest zbędny – dodaje jeden z internautów.
Stanowisko starosty Janusza Szczęśniaka:
dyrektor kieruje szpitalem, my jako starostwo jesteśmy tylko organem tworzącym.  Należy pamiętać, że dyrektor odpowiada za funkcjonowanie szpitalem i za podejmowane w nim decyzje.
[amo_member id=”2530″ item-width=”150″ align=”right” item-margin=”20″ full-width=”yes” panel=”right”]
Reklama sponsorowana 1
gazeta_trzebinska_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj