Reklama
gazeta_trzebinska_3

W połowie sierpnia w Chrzanowie ruszyła realizacja Parku Handlowego Kasztelania. Inwestorem obiektu jest spółka Stec, właściciel m. in. Centrum Handlowego MAX.

PH Kasztelania będzie wielofunkcyjnym obiektem handlowym z ofertą komplementarną do Centrum Handlowego MAX, jedynego centrum handlowego w powiecie chrzanowskim.
Kasztelania to 12 500 m kw. powierzchni najmu oraz 375 miejsc parkingowych. Projekt wykonało biuro architektoniczne  STABIL Sp.  z o.o., autorzy takich realizacji jak m.in. Zielone Arkady w Bydgoszczy czy Silesia City Center i Dębowe Tarasy w Katowicach. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja u zbiegu ulic Szpitalnej i Topolowej, w sąsiedztwie trzech największych osiedli mieszkaniowych: Północ, Młodości (Południe) i Niepodległości, a także łatwość dojazdu zarówno drogami wojewódzkimi, obwodnicą, jak i komunikacją miejską.
Obecnie prowadzona jest makroniwelacja terenu i prace ziemne, w tym budowa przyłączy i usunięcie kolizji. Wykonawcą tych prac jest firma Gama sp. z o.o. z Jaworzna
Rozpoczęcie prac związanych z kubaturową częścią obiektu zaplanowane jest na drugą połowę listopada. Obecnie prowadzony jest wybór generalnego wykonawcy.
Za komercjalizację PH Kasztelania odpowiada spółka CREAM Management, od 2002 roku działająca na rynku nieruchomości komercyjnych.
Planowane otwarcie obiektu to maj 2019 roku.
Reklama sponsorowana 1
gazeta_trzebinska_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj