Reklama
gazeta_trzebinska_3

Spółka AmRest nabyła działkę w sąsiedztwie autostrady A4.

To tam w niedługim czasie ma powstać sztandarowa inwestycja operatora. Spółka jest jedynym licencjonowanym posiadaczem na Europe Środkowowschodnią takich marek jak Burger King, Pizza Hut, Starbucks czy KFC. To właśnie ta ostatnia ma urozmaicić ofertę gastronomiczną w naszym powiecie i stać się uzupełnieniem dla konkurencyjnego Mcdonald’s. Data rozpoczęcia robót nie jest jeszcze znana. Przedstawiciele spółki na pytania dotyczące startu inwestycji przyszłego punktu nabierają wody w ustach.

– Z uwagi na dynamiczny rozwój sieci stale poszukujemy nowych lokalizacji, przede wszystkim skupiając się na poszerzaniu dostępności dla naszych Gości. Z zasady jednak nie udzielamy informacji na temat tego procesu – brzmi oficjalny komunikat przekazany przez PR Manager Izabelę Winsztal.

Obiekt wbrew obawom to również miejsca pracy. Średnio punkty KFC zatrudniają ok. 40 osób, a  zarobki w sieci restauracji należącej do firmy AmRest to ok. 2400 zł brutto. Firma AmRest zarządza 290 restauracjami marki KFC. Aż 183 znajdują się w Polsce.

 

Reklama sponsorowana 1
gazeta_trzebinska_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj