Reklama
gazeta_trzebinska_3

Już na wiosnę 2020 roku mieszkańcy powiatu będą mogli zrobić szybkie zakupy w takich sklepach jak Jysk czy Martes Sport. Do grona najemców dołączył również Rossmann.

Cały czas postępuje proces komercjalizacji obiektu, którego wyłącznym agentem zajmującym się wynajęciem przestrzeni handlowych jest firma CREAM. Docelowo PH kasztelania będzie miał powierzchnię sięgającą ponad 14 tysięcy mkw. W tej chwili trwa budowa pierwszego etapu który wynosi 8,6 tys. mkw. Bezpośrednio przed obiektem zlokalizowany będzie parking na 375 miejsc.

– Powstający Park Handlowy Kasztelania będzie wygodnym miejscem na zakupy, z łatwo dostępną przestrzenią do parkowania oraz szeroką ofertą produktową. Co istotne, w obiekcie pojawią się niedostępne dotychczas marki – informuje biuro prasowe PH Kasztelania.

Komercjalizacja w toku

Do grona najemców PH Kasztelania w Chrzanowie dołączyła sportowa marka Martes Sport. Będzie to pierwszy salon tej marki w mieście i powiecie. Powierzchnia sklepu wyniesie 910 mkw.

– Naszą pasją jest sport i chcemy się tą pasją dzielić z naszymi klientami. W pierwszym na terenie Chrzanowa sklepie zaoferujemy renomowane marki sportowe, tak aby każdy miłośnik aktywnego wypoczynku znalazł coś specjalnie dla siebie – mówi Tomasz Barchański, Expansion Manager, Martes Sport.

Kolejnym najemcą, który zadebiutuje w Chrzanowie jest duńska sieć Jysk. Klienci znajdą tam produkty do kompleksowego urządzenia swoich mieszkań i domów. Marka obecna jest w ponad 215 sklepach w Polsce. Chrzanowski Jysk będzie mieć 1240 mkw. powierzchni.

– JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje artykuły określone jako „wszystko dla domu”. Została założona w Danii przez Larsa Larsena. W tym roku obchodzimy 40 rocznicę otwarcia pierwszego sklepu. Obecnie na całym świecie z dużym sukcesem funkcjonuje ponad 2,7 tys. sklepów grupy JYSK, a w Polsce jest ich już prawie 230. Plany rozwoju sieci sklepów JYSK już od kilku lat obejmowały Chrzanów. Brak było jednak odpowiedniej lokalizacji w mieście, aby otworzyć naszą placówkę. Dlatego zamiary realizacji inwestycji Parku Handlowego Kasztelania spotkały się z naszym zainteresowaniem i podjęliśmy negocjacje skutkujące podpisaniem długookresowej umowy najmu. Cieszymy się, że już w przyszłym roku mieszkańcy Chrzanowa oraz całego powiatu dołączą do grona klientów sklepów JYSK. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów, że taki sklep jak JYSK jest w Chrzanowie potrzebny. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja samego parku handlowego oraz szeroki wybór markowych sklepów są gwarancją przyszłej popularności Kasztelanii – mówi Dominik Łoński, Dyrektor ds. rozwoju i zarządzania obiektami z Jysk Polska.

fot by lukki

fot by lukki

 

Info: https://retailnet.pl

Reklama sponsorowana 1
gazeta_trzebinska_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj