Kategorie
Aktualności Gazeta Trzebinska

Ewa Sierka rzuca rękawice trzebińskiemu samorządowi

Jako pierwsza ogłosiła na swoim profilu facebookowym chęć kandydowania na fotel burmistrza miasta. Czy szykuje się rewolucja w Trzebini?

“Zdecydowałam się zaproponować swoją kandydaturę na burmistrza Trzebini. Chyba nadszedł najlepszy czas, by skonfrontować własne doświadczenie z realiami pracy na tak odpowiedzialnym stanowisku” – pisze. Ze względu na swoją apolityczność, zdecydowana jest być kandydatem niezależnym.

Ostateczną decyzję podejmie jednak w lipcu. – jak przyznaje sport to jej najważniejszy życiowy cel i nie chce go stracić kosztem polityki – szukam w tym wszystkim wyśrodkowania – dodaje.

– Pomimo młodego wieku, posiadam duże doświadczenie pracy na stanowiskach kierowniczych, które zyskałam pracując na stanowisku dyrektora w spółce PZU.

Jaki kandydatka proponuje program wyborczy?

Założenia programowe będę mogła zdradzić wówczas gdy będę miała pewność startu na burmistrza miasta. Jednak generalizując, dużą uwagę skupię na dywersyfikacji środków unijnych, które przeznaczę m.in. na rewitalizację terenów rekreacyjnych np. Parku Miejskiego Rybna jak również polepszenie infrastruktury sportowej w Gminie.

Ewa Sierka znana jest ze swojego zamiłowania do sportu. Od lat propaguje wśród dzieci i młodzieży postawy aktywne sportowo. Jest założycielką KS Victoria Trzebinia.

Filip Lach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.