glowne menu kategorii/ plus rozwijanie

wyszukiwarka

Twój News / Polsatnews + formularz

Duże centrum logistyczne powstanie w Trzebini

pobrane

DL Invest Group zbuduje duże centrum magazynowo — przemysłowe w Trzebini. DL Invest Park Trzebinia powstanie powstaje na terenie po byłej cegielni za marketem Majster przy ulicy Tuwima. Hale magazynowe mają być bez emisyjne. Na obecną chwilę właściciele nie chcą zdradzić jakie firmy są zainteresowane wynajęciem przestrzeni w Trzebini. 

To pierwsza tego typu budowa w województwie małopolskim. Będą hale przemysłowe pod wynajem, biura i magazyny. Szykuje się dogęszczanie terenów przemysłowych blisko miechowskiej strefy. Wszystko to na podstawie odnawialnych źródeł energii, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych. Jak przyznaje inwestor, hala będzie bez emisyjna w pełni proekologiczna. 

Wybór Trzebini na lokalizacje nowego centrum logistycznego nie był przypadkowy. To tutaj jest bezkolizyjny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Śląska i Małopolski, a także miejsce to stanowi dobrą komunikację na południe, wschód i zachód Europy. Firmy doceniają także dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej w regionie i bezpośredni dostęp do transportu publicznego zwłaszcza kolei.

Firma DL Invest Group to polska, rodzinna firma z Katowic, z polskim kapitałem. Buduje i zarządza wieloma obiektami przede wszystkim na Śląsku. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty, które rozwijane są w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju: centra biurowe, komercyjne i magazynowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest