Kontakt

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

 
 

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][td_block_text_with_title custom_title=”Kontakt”]

Marsz. Piłsudskiego 55 lok. 2,
32-540 Trzebinia

Email: reklama@gazetatrzebinska.pl[/td_block_text_with_title][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][td_block_text_with_title custom_title=”O nas”]gazetatrzebinska.pl to serwis informacyjny skierowany do mieszkańców powiatu chrzanowskiego i okolic. Serwis skupia się na bieżących informacjach z regionu, biznesie i publicystyce.

Gazeta Trzebińska to bezpłatny miesięcznik powiatu chrzanowskiego wydawany w 15 000 egzemplarzy. Gazeta powstała z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach powiatu chrzanowskiego. Mamy nadzieję, że periodyk, który trafił właśnie w Państwa ręce, będzie uzupełnieniem istniejącej oferty na rynku prasy lokalnej. 

 

[/td_block_text_with_title][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/1″][vc_raw_html]JTNDaDQlMjBjbGFzcyUzRCUyMmJsb2NrLXRpdGxlJTIyJTNFJTNDc3BhbiUzRVd5JUM1JTlCbGlqJTIwZG8lMjBuYXMlMjB3aWFkb21vJUM1JTlCJUM0JTg3JTNDJTJGc3BhbiUzRSUzQyUyRmg0JTNF[/vc_raw_html][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”” width=”1/1″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_2 limit=”3″ td_filter_default_txt=”All” custom_title=”AKTUALNOŚCI”][td_block_ad_box spot_id=”custom_ad_3″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.