Reklama
gazeta_trzebinska_3

Tym razem w Jaworznie, a dokładniej w Młodzieżowy Dom Kultury Jaworzno wystawiony zostanie spektakl komediowy Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować – spektakl.

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Spektakl trwa dwie godziny, a na scenie zobaczą Państwo – Agatę Załęcką, Macieja Damięckiego, Sylwestra Maciejewskiego, Jacka Kawalca czy Piotra Dąbrowskiego.

[otw_shortcode_info_box border_style=”bordered” background_color_class=”otw-green”]Termin: 21.09.2018 r. o godz.18:00[/otw_shortcode_info_box]

Bilety w cenie 60 – 65 – do nabycia: ARETE – tel.791 513 335

Przedstawienie odzwierciedla naszą rzeczywistość w komiczny sposób. Dziarscy słuchacze Uniwersytetu III Wieku ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:
”Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Ja mam duszę artysty i ubawiłam się po pachy. Potrafię docenić grę aktorską i włożoną pracę w realizacje tego projektu. A tak prawdę mówiąc to z tymi “dziadami” to na tą bezludną wyspę nawet na pieszo. Bo jak tu żyć i nie zwariować – recenzują internauci.

Reklama sponsorowana 1
gazeta_trzebinska_1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj